O MNIE

Mam na imię Agnieszka, lecz moje czytelniczki zwracają się do mnie per “Polka”. Jestem mamą, żoną, blogerką, socjolożką 

Lubię piękne wnętrza, podróże, wytrawne wino, mocną kawę i orientalne potrawy, rośliny doniczkowe, pastele i zmiany. Lubię być żoną i mamą. Jestem niepoprawną estetką, zakochaną w dobrym wzornictwie, poszukującą wciąż nowych rozwiązań i pomysłów dla domu. Niestrudzoną kucharką, wciąż głodną (eksperymentów).

Celebruję codzienność, cieszę się z małych rzeczy, dużo gadam, często się wzruszam. Uwielbiam fotografować, pisać i wymądrzać się. Od sześciu lat zajmuję się tym zawodowo.

 

O BLOGU

Mrs. Polka Dot to blog o domu i rodzinnym życiu – o wszystkim, co w nim ciekawe i inspirujące. Od przepisów, przez wnętrza, podróże z dziećmi, po macierzyńskie wzloty i upadki. Znajdziecie tu pełne humoru i dystansu teksty o rodzicielstwie i kobiecości, zdrową dawkę ironii oraz masę pomysłów wnętrzarskich, kulinarnych oraz urodowych. To rodzinny styl życia, kobiecy punkt widzenia, pełen uroku świat prostych przyjemności i celebrowania codzienności. To wyjątkowe miejsce dla kobiet, które bawi, wzrusza i inspiruje. 

Niezmiennie stawiam na wysoką jakość swoich treści – zarówno w warstwie językowej, jak i wizualnej. Jestem socjologiem o lekkim piórze, dyplomowanym marketingowcem i PR-owcem, a także estetką z namiętnością do starannych stylizacji i dobrych zdjęć.

Mój charakterystyczny styl przyciąga podobne do mnie kobiety o zbliżonych zainteresowaniach, czyli najatrakcyjniejszą grupę konsumentów – decydentki zakupowe z dużych miast. Zbudowałam dużą, lojalną społeczność, stając się dla wielu z nich liderką opinii. Moim atutem jest duże zaangażowanie czytelniczek, które przekłada się na bardzo dobre wyniki kampanii. Jestem dumna z wydłużającej się listy sklepów i marek, z którymi współpracuję regularnie, które wracają zadowolone z ruchu i sprzedaży, generowanych przez moje wpisy.

 

MOJE WYDAWNICTWA:

W 2017 roku wydałam z wydawnictwem Pascal książkę lifestyle’ową “Suma drobnych radości. Jak wieść zwyczajne życie i odnaleźć w nim szczęście”. Kolejne dwie, wydane na papierze, pozycje powstały na zasadzie self-publishingu, kolejno: “Polka przy garach, czyli jak gotować i nie zwariować” (2019) i “Rok w krainie garów” (2020). Wydałam także trzy e-booki z przepisami: świątecznymi, daniami na jesień oraz zestaw pomysłów na zdrowe drugie śniadania do lunchboxów (ebook ilustrowany przez moją córkę, Zosię). 

 
 
 
 
STATYSTYKI

 
FORMY WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na różne formy współpracy z markami, sklepami czy agencjami. Mogą to być:

  • posty sponsorowane
  • lokowanie produktów w postach na blogu i Instagramie
  • testy produktów i recenzje
  • uczestnictwo w wyjazdach, warsztatach i imprezach
  • akcje niestandardowe

Zawsze działam w zgodzie z własnym gustem i wysokimi oczekiwaniami wobec produktów. Doceniam dobry design, skandynawskie wzornictwo, ciekawą kuchnię, piękne opakowania, oryginalne koncepty, kreatywne marki. Realizuję wpisy z zakresu szeroko rozumianego stylu życia, dotyczące produktów i usług z takich kategorii jak: wyposażenie wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, artykuły dziecięce, kosmetyki, moda, książki, artykuły spożywcze, podróże, hotele, restauracje i inne.

Do każdej współpracy pochodzę indywidualnie, ubierając ją w autentyczną narrację wpisującą się  w moje życie. Nie znajdziesz u mnie bezrefleksyjnej odpowiedzi na brief, praca z ludźmi i marką pozwala opowiedzieć prawdziwą historię, która doceniana jest przez czytelników.  

Cena kampanii uzależniona jest od jej specyfiki i zasięgu.

Masz pomysł na to, co moglibyśmy razem zrobić? Napisz: kontakt@mrspolka-dot.com

 
DOTYCHCZASOWE KAMPANIE

WSPÓŁPRACE NIESTANDARDOWE

Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmuję się niestandardowych współprac, które są zgodne z moimi zainteresowaniami i gustem. Dotychczas angażowałam się w projekty z zakresu projektowania wnętrz oraz tematy kulinarne. 

 

POKÓJ RODZINNY W GALERII BAŁTYCKIEJ

Na zaproszenie gdańskiej Galerii Bałtyckiej, stworzyłam koncepcję funkcjonalną i estetyczną otwartego w styczniu 2017 pokoju rodzinnego. Szczegóły współpracy opisałam w tym poście.

 

WYDAWNICTWO SPECJALNE: KSIĄŻKA “SŁODKIE ŚWIĘTA Z RIVIERĄ”

Świąteczna współpraca z gdyńskim Centrum Riviera, na którego zlecenie przygotowałam i wydałam książkę z 30 przepisami na świąteczne wypieki. Publikacja była świątecznym prezentem dla klientów centrum.

Tutaj znajdziesz odnośniki do przykładowych współprac w różnych kategoriach. Miłej lektury 🙂 

WNĘTRZA

KULINARIA

ZDROWIE I URODA

ZRÓBMY RAZEM COŚ FAJNEGO!

Agnieszka Burska – Wojtkuńska

 kontakt@mrspolka-dot.com