Mrs Polka Dot

Mam na imię Agnieszka, lecz moje czytelniczki zwracają się do mnie per „Polka”. Jestem mamą, żoną, blogerką, socjolożką

Lubię piękne wnętrza, podróże, wytrawne wino, mocną kawę i orientalne potrawy, rośliny doniczkowe, pastele i zmiany. Lubię być żoną i mamą. Jestem niepoprawną estetką, zakochaną w dobrym wzornictwie, poszukującą wciąż nowych rozwiązań i pomysłów dla domu. Niestrudzoną kucharką, wciąż głodną (eksperymentów).

Celebruję codzienność, cieszę się z małych rzeczy, dużo gadam, często się wzruszam. Uwielbiam fotografować, pisać i wymądrzać się. Od sześciu lat zajmuję się tym zawodowo, prowadząc bloga i kanały w social media. W 2021 założyłam własną markę akcesoriów POLKA.

O BLOGU

Mrs. Polka Dot to blog o domu i rodzinnym życiu – o wszystkim, co w nim ciekawe i inspirujące. Od przepisów, przez wnętrza, podróże z dziećmi, po macierzyńskie wzloty i upadki. Znajdziecie tu pełne humoru i dystansu teksty o rodzicielstwie i kobiecości, zdrową dawkę ironii oraz masę pomysłów wnętrzarskich, kulinarnych oraz urodowych. To rodzinny styl życia, kobiecy punkt widzenia, pełen uroku świat prostych przyjemności i celebrowania codzienności. To wyjątkowe miejsce dla kobiet, które bawi, wzrusza i inspiruje. 

Niezmiennie stawiam na wysoką jakość swoich treści – zarówno w warstwie językowej, jak i wizualnej. Jestem socjologiem o lekkim piórze, dyplomowanym marketingowcem i PR-owcem, a także estetką z namiętnością do starannych stylizacji i dobrych zdjęć. Mój charakterystyczny styl przyciąga podobne do mnie kobiety o zbliżonych zainteresowaniach, czyli najatrakcyjniejszą grupę konsumentów – decydentki zakupowe z dużych miast. Zbudowałam dużą, lojalną społeczność, stając się dla wielu z nich liderką opinii. Moim atutem jest duże zaangażowanie czytelniczek, które przekłada się na bardzo dobre wyniki kampanii. Jestem dumna z wydłużającej się listy sklepów i marek, z którymi współpracuję regularnie, które wracają zadowolone z ruchu i sprzedaży, generowanych przez moje wpisy.

MOJE KSIĄŻKI I E-BOOKI

W 2017 roku wydałam z wydawnictwem Pascal książkę lifestyle’ową „Suma drobnych radości. Jak wieść zwyczajne życie i odnaleźć w nim szczęście”. Kolejne dwa tytuły, wydane na papierze, powstały na zasadzie self-publishingu, kolejno: „Polka przy garach, czyli jak gotować i nie zwariować” (2019) i „Rok w krainie garów” (2020). Wydałam wiele e-booków kuliarnych: sezonowe, świąteczny oraz zestaw pomysłów na zdrowe drugie śniadania do lunchboxów.

Suma drobnych radości Agnieszka Burska-Wojtkuńska

"Suma drobnych radości"

"polka przy garach"

Rok w krainie garów Agnieszka Burska-Wojtkuńska

"ROK W KRAINIE GARÓW"

Dzieciaki przy garach Agnieszka Burska-Wojtkuńska

"DZIECIAKI PRZY GARACH"

Polka przy garach Słodkie Święta

"POLKA PRZY GARACH - ŚWIĘTA"

Wiosna w krainie garów Ebook

"WIOSNA W KRAINIE GARÓW"

Lato w krainie garów

"LATO W KRAINIE GARÓW"

Jesień w krainie garów

"JESIEŃ W KAINIE GARÓW"

Zima w krainie garów

"ZIMA W KRAINIE GARÓW"

STATYSTYKI

obserwujących
0
obserwujących
0
odwiedzająych/m-c
0

FORMY WSPÓŁPRACY

Jestem otwarta na różne formy współpracy z markami, sklepami czy agencjami. Mogą to byposty sponsorowane

  • lokowanie produktów w postach na blogu i Instagramie
  • testy produktów i recenzje
  • uczestnictwo w wyjazdach, warsztatach i imprezach
  • akcje niestandardowe

Zawsze działam w zgodzie z własnym gustem i wysokimi oczekiwaniami wobec produktów. Doceniam dobry design, skandynawskie wzornictwo, ciekawą kuchnię, piękne opakowania, oryginalne koncepty, kreatywne marki. Realizuję wpisy z zakresu szeroko rozumianego stylu życia, dotyczące produktów i usług z takich kategorii jak: wyposażenie wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, artykuły dziecięce, kosmetyki, moda, książki, artykuły spożywcze, podróże, hotele, restauracje i inne.

Do każdej współpracy pochodzę indywidualnie, ubierając ją w autentyczną narrację wpisującą się w moje życie. Nie znajdziesz u mnie bezrefleksyjnej odpowiedzi na brief, praca z ludźmi i marką pozwala opowiedzieć prawdziwą historię, która doceniana jest przez czytelników.

Cena kampanii uzależniona jest od jej specyfiki i zasięgu.

Masz pomysł na to, co moglibyśmy razem zrobić? Napisz: kontakt@mrspolka-dot.com

DOTYCHCZASOWE KAMPANIE

Współpraca Mrs Polka Dot

kampanie niestandardowe

Z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmuję się niestandardowych współprac, które są zgodne z moimi zainteresowaniami i gustem. Dotychczas angażowałam się w projekty z zakresu projektowania wnętrz oraz tematy kulinarne.

pokój rodzinny w galerii bałtyckiej

Na zaproszenie gdańskiej Galerii Bałtyckiej, stworzyłam koncepcję funkcjonalną i estetyczną otwartego w styczniu 2017 pokoju rodzinnego. Szczegóły współpracy opisałam w tym poście.

wydawnictwa specjalne: książki kulinarne dla c.h. riviera w gdyni

W ramach długofalowej współpracy z gdyńskim centrum handlowym Riviera stworzyłam serię książek kulinanych, które były przedmiotami akcji promocyjnych centrum. Były to starannie wydane (własny skład i druk): „Słodkie Święta z Rivierą”, „Lato nam w smak”, „Szkoła nam w smak”.

Tutaj znajdziesz odnośniki do przykładowych współprac w różnych kategoriach

kulinaria

zdrowie i uroda

zróbmy razem coś fajnego!

Agnieszka Burska-Wojtkuńska

kontakt@mrspolka-dot.com