Mrs. Polka Dot to blog mamy dwóch córek, autorki książki “Suma drobnych radości’, który bawi, wzrusza i inspiruje. Znajdziecie tu pełne humoru i dystansu teksty o macierzyństwie czy kobiecości, zdrową dawkę ironii oraz masę pomysłów wnętrzarskich, kulinarnych oraz urodowych, zaprezentowanych na pięknych zdjęciach. Mrs. Polka Dot to rodzinny styl życia, kobiecy punkt widzenia, pełen uroku świat prostych przyjemności i celebrowania codzienności.

Pokazuję tu wysmakowany, lecz normalny i bliski, rodzinny styl życia w jasnych, pastelowych, inspirowanych Skandynawią wnętrzach. U Polki znajdziesz coś dla ducha, i dla ciała, stawiam na wysoką jakość swoich treści – zarówno w warstwie językowej, jak i wizualnej. Jestem socjologiem o lekkim piórze, dyplomowanym marketingowcem i PR-owcem, a także estetką z namiętnością do pięknych, starannych stylizacji i dobrych zdjęć. Decydując się na współpracę, nie musisz wybierać między ciekawym tekstem, a jego atrakcyjną oprawą. Mrs. Polka Dot to jedyne tak inspirujące miejsce w sieci!

Mój charakterystyczny styl przyciąga podobne do mnie kobiety o zbliżonych zainteresowaniach, czyli najatrakcyjniejszą grupę konsumentów – decydentki zakupowe z dużych miast. Zbudowałam dużą, lojalną społeczność, stając się dla wielu z nich liderką opinii. Moim atutem jest duże zaangażowanie czytelniczek, które przekłada się na bardzo dobre wyniki kampanii. Jestem dumna z wydłużającej się listy sklepów i marek, z którymi współpracuję regularnie, które wracają zadowolone z ruchu i sprzedaży, generowanych przez moje wpisy.

Moja książka – “Suma drobnych radości”, wydawnictwo Pascal, sierpień 2017.

21244876_2001327223226936_897511826_n

Liczba obserwujących moje kanały w mediach społecznościowych:

Facebook – 44,4 k

Instagram – 48, 6 k

Statystyki Google Analytics za ostatni miesiąc:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie stats_sierpień-1024x458.jpg

Jestem otwarta na różne formy współpracy z markami, sklepami czy agencjami. Mogą to być:

  • posty sponsorowane
  • lokowanie produktów w postach na blogu i Instagramie
  • testy produktów i recenzje
  • uczestnictwo w wyjazdach, warsztatach i imprezach
  • akcje niestandardowe

Zawsze działam w zgodzie z własnym gustem i wysokimi oczekiwaniami wobec produktów. Doceniam dobry design, skandynawskie wzornictwo, ciekawą kuchnię, piękne opakowania, oryginalne koncepty, kreatywne marki. Realizuję wpisy z zakresu szeroko rozumianego stylu życia, dotyczące produktów i usług z takich kategorii jak: wyposażenie wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, artykuły dziecięce, kosmetyki, moda, książki, artykuły spożywcze, podróże, hotele, restauracje i inne.

Cena kampanii uzależniona jest od jej specyfiki i zasięgu.

Masz pomysł na to, co moglibyśmy razem zrobić? Napisz: kontakt@mrspolka-dot.com

Dotychczas współpracowałam m.in. z:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wspolprace.png

POKÓJ RODZINNY MOJEGO POMYSŁU W GALERII BAŁTYCKIEJ

Na zaproszenie gdańskiej Galerii Bałtyckiej, stworzyłam koncepcję funkcjonalną i estetyczną otwartego w styczniu 2017 pokoju rodzinnego. Szczegóły współpracy opisałam w tym poście (link).

11