dzieciaki

tyle możliwości – rzecz o usypianiu dzieci

Ten moment, kiedy wymykasz się na paluszkach i cichuteńko zamykasz drzwi pokoju dziecinnego, wypuszczając z siebie powietrze jak flaczejący balon. Potworki unieszkodliwione, jest dwudziesta – hell yeah, życie jest piękne! To jeden z najlepszych momentów dnia – wina, wina, wina, wina dajcie! Będziesz malować paznokcie, odmakać w kąpieli z maseczką na twarzy, będziesz oglądać filmy i seriale. Dajcie mi magazyny, książki, sofę! Męża mi dajcie – będziem się integrować!

Dwudziesta trzecia: stary szarpie Cię za rękaw i każe wstawać. Na stoliku nawet leży lakier do paznokci i te magazyny, ale niestety, znów zaczęłaś chrapać zanim zdążyłaś ich użyć. Szlag trafił integrację, kąpiele i filmy, tylko sofa wykorzystana, a ty czujesz się jak wymemłana glamzia. Zwlekasz się więc i co robisz? Tęsknisz! Na paluszkach, cichuteńko otwierasz drzwi pokoju dziecinnego i idziesz popatrzeć, pogłaskać i powąchać. Cudne są kiedy śpią!

Moje ostatnio cudniejsze niż ustawa przewiduje, no nie mogę się na nie napatrzeć w tych kropeczkach i kropelkach! Zjawiska meteorologiczne i ciała astralne są wdzięcznym motywem tkanin i dodatków. Uwielbiam gwiazdki, krople, chmurki, deszczyk – urokliwe są niezmiernie. Kontynuując niebiański motyw w kąciku Zośki, wybrałyśmy dla niej pościel w kropelki właśnie w naszym ukochanym miętowym kolorze. Hanka głosu nie miała i dostała confetti – doskonale odzwierciedla mój nastrój, gdy zaśnie (najchętniej jeszcze otworzyłabym szampana).

Muszę parę słów o tej pościeli napisać. A właściwie wcale nie muszę, ale chcę, bo jestem oczarowana. Jest pościel i jest Mumla, serio, to jakaś osobna kategoria, klasa sama w sobie. Doświadczenie wysokiej jakości i niezwykłej dbałości o szczegóły zaczyna się już w momencie otwarcia paczki – płaskie kartoniki w naturalnym kolorze z (jakże udanym skądinąd) logo, a wewnątrz w kolorowych, aksamitnych, szeleszczących bibułkach są one – dopracowane w każdym calu, idealnie uszyte, naprawdę najpiękniejsze pościele. Tkaniny są solidne, lecz delikatne, zamki cieniutkie i doskonale ukryte, te metki, te wpustki – tu wszystko się zgadza, nie sterczy żadna niteczka, nie śmierdzi chemiczną nowością – ideał! Nie ma opcji na zły sen. A przecież o to nam chodzi – kiedy dzieci śpią, masz tyle możliwości!

1

8

15

9

11-horz

3-horz

16

18

22

23

28

21

24

27-horz

5

4

 Ze specjalną dedykacją dla wszystkich mam, które lubią spędzać wieczory patrząc na swoje śpiące dzieci:

mumla_kod

nasze produkty Mumla:

pościel miętowa w krople – TU

pościel confetti szary – TU

prześcieradła szare z gumką – TU

pozostałe:

dywanik szary z gwiazdą – Smukke

zawieszka “Born to be wild” – Skandynawska Weranda

lampka grzybek, skarbonka słonik – Scandikids

pomarańczowy kotek – alelale

poduszka chmurka i kropla – Ohmama

poduszka w szare trójkąty – Toto Design

stolik nocny – kosz – Belmam

łóżeczko Hanki – Mokee