dzieciaki

siup na trampolinę!

Lody pod korek, śmierć ze śmiechu w bańkach mydlanych, czekolada na śniadanie, pierdzenie tęczą, konfetti w nosie i popcorn we włosach – dzień dziecka powinien być na wypasie, tak uważam. Pełen szał, żadnych granic, nieskrępowana zabawa i rozpusta. Wszystkiego dużo, głośno i mocno. Na bogato! W kwestii upominków – zapomnij o zdrowym rozsądku. Zabawki edukacyjne? Pffff! Im mniej praktycznie, tym lepiej. Kolorowo i beztrosko, no i przede wszystkim – razem. Wyciągacie swoje wewnętrzne dziecko z przyciasnych garsonek i usztywniających garniturów i siup na trampolinę! Dalej oblepiać swoje smutne twarze watą cukrową! Hop do basenu z piłkami! Odkurzcie spod tych wszystkich ważnych spraw dawno zapomniane pokłady głupkowatości i chrumkajcie ze śmiechu, tarzajcie się po podłodze, pozwólcie się poczochrać. Czujecie konwencję?

Ja z prezentami nie będę się napinać, żadnej drożyzny, stawiam na masę dających szczęście drobiazgów, na lody pod korek, tęczę, konfetti i całkiem nieukryte pokłady głupkowatości. Do Dnia Dziecka zostały dwa tygodnie i planuję przez ten czas Was trochę poinspirować. Dziś pierwszy wpis zabawkowy, a na zdjęciach zero pozowania, pełen spontan – gadżety z bubulinka.pl w bardzo radosnym użyciu moich córek. Żeby inspiracja była możliwa, musiałam te cuda wydać dziewczynom przedwcześnie i teraz się głowię, co wybrać na 1-go. No ale Wy macie łatwiejsze zadanie – przeczytajcie koniecznie do końca!

6

7

 

9

10-horz

2

13

17

15

16

14

21

20

22

27

31

23

28

30-horz

29-horz

Moje dziewczyny mają z bubulinki takie cudności (i gdybym mogła opublikować ten wpis w czerwcu, z pewnością dostałyby to na Dzień Dziecka):

aa

1 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 // 7 // 8

Jeśli pragniecie dla swoich dzieciaków podobne upominki, to świetnie trafiliście – Bubulinka ma masę pięknych zabawek, w tym sporo kreatywnych drobiazgów moich ulubionych marek. No i chce się podzielić, ogłaszam więc, co następuje:

baner

Zasady są proste:

  • Wybrałam dla Was 10 zabawek ze sklepu bubulinka.pl – coś dla chłopców i dla dziewczyn, dla maluszków i dla starszych.
  • Spośród tej dziesiątki wybierzcie dla swojego (lub obcego w zasadzie, a co tam!) dziecka jeden przedmiot, który najbardziej by mu się spodobał. Uzasadnijcie krótko (naprawdę krótko, 2-3 zdania) swój wybór.
  • Upewnijcie się, że “polubiliście” nasze strony na fejsie – moją i bubulinki
  • Komentarze można dodawać do 23-go maja (sobota) do północy
  • Zwycięzców będzie troje (albo trzy lub też trzech, a w zasadzie 3), ogłoszę ich 25-go maja, w poniedziałek.

Wybierać możecie spośród następujących przedmiotów:

2a

1 – Latająca piłka Djeco

2 – Zestaw artystyczny z wodnymi kredkami Djeco

3 – Piramida drewniana sowa Janod

4 – Gryzak autko Lullalove

5 – Piłeczka gryzak Sowa Skip Hop

6 – Gra memo 32 elementy Janod

7 – Puzzle pory dnia Djeco

8 – auta drewniane: policja i straż Janod

9 – zestaw świecowych kredek Djeco

10 – Kredki Crayon Rocks w bawełnianym woreczku