Najnowsza książka Agnieszki Burskiej-Wojtkuńskiej, autorki bloga Mrs. Polka Dot.
Po „Polce przy garach” przyszedł czas na celebrowanie pór roku i smakowanie tego, co najpyszniejsze w warzywniaku wiosną, latem, jesienią i zimą.

Róźdźka ico

Książka o celebrowaniu tego co najlepsze w zgodzie z kalendarzem upraw, pór roku i miejscem, w którym żyjemy.
Rok w krainie garów to zaproszenie do zanurzenia się w wielozmysłowe przeżywanie każdego z miesięcy. To zachęta by inspiracją do komponowania posiłków stała się bieżąca dostępność sezonowych, lokalnych owoców i warzyw.

Przed Wami wszystko, co najlepszego zjedliśmy w naszym domu przez ostatni rok, a co skrzętnie dokumentowałam, starając się rozkochać innych w bezmięsnym, kolorowym gotowaniu i udowodnić, że wegetarianizm to nie fanaberia, ani tym bardziej umartwianie się.

To bogactwo, różnorodność, tysiące możliwości, ogrom aromatów. Oraz że asortyment warzywniaka to najlepsza baza do kuchennych czarów. O każdej porze roku.

Róźdźka ico

Agnieszka Burska - Wojtkuńska

MRS. POLKA DOT

Jestem mamą, żoną, blogerką, socjologiem, lubię piękne wnętrza, podróże i kulinarne eksperymenty.

Uwielbiam gotować, przywoływać smakami wspomnienia dzieciństwa i tworzyć nowe. Jestem niepoprawną estetką, zakochaną w dobrym wzornictwie, poszukującą wciąż nowych rozwiązań i pomysłów dla domu.

Celebruję codzienność, cieszę się z małych rzeczy, często się wzruszam. Uwielbiam piec, karmić, fotografować, pisać i dzielić się tym z innymi.

249

strony

4

pory roku

85

przepisów

Solniczka ico

o rodzimych śliwkach, plebejskich kapustach i swojskich kalarepach

Cztery pory roku, dwanaście miesięcy, osiemdziesiąt pięć przepisów, dziesiątki sezonowych warzyw i owoców. Zero mięsa, mnóstwo inspiracji, setki aromatów, tona smaku. Niniejsza książka to zbiór wszystkiego, co na naszym rodzinnym stole najpyszniejsze wiosną, latem, jesienią i zimą. Wybór przepisów i pomysłów, wyrosłych na gruncie radosnego celebrowania pór roku i zamieniania sezonowych płodów w dania proste i pyszne jednocześnie. Zestaw perełek i hitów, nierzadko rozpustnych, takich, na które czeka się miesiącami, a które pojawiają się u nas czasem tylko raz na sezon. „Rok w krainie garów” to zaproszenie do zanurzenia się w wielozmysłowe przeżywanie każdego z miesięcy, dostrzeganie w nich subtelności i możliwości, kolorów i aromatów. To zachęta do tego, by inspiracją do komponowania posiłków stała się bieżąca dostępność sezonowych, lokalnych owoców i warzyw.

Róźdźka ico

Rok w krainie garów

79 PLN

Książka „Rok w krainie garów”

249 stron

Wymiary

Oprawa twarda, szyta, lakierowana

Dwie tasiemki, bo jedna to zawsze za mało

Rok w krainie garów x 2

69 zł za każdą

Dwie ksiażki „Rok w krainie garów”

249 stron

Wymiary

Oprawa twarda, szyta, lakierowana

Dwie tasiemki, bo jedna to zawsze za mało

Róźdźka ico

Rok w krainie garów x 3

TYLKO 59 zł za każdą

Trzy ksiażki „Rok w krainie garów”

249 stron

Wymiary

Oprawa twarda, szyta, lakierowana

Dwie tasiemki, bo jedna to zawsze za mało

Rok w krainie garów
oraz bestsellerowa
Polka przy garach

119 PLN

Komplet książek Polka w krainie garów oraz Rok w krainie garów
Łącznie 550 stron, ponad 200 przepisów
Wymiary

Oprawa twarda, szyta, lakierowana

Dwie tasiemki, bo jedna to zawsze za mało