23
dzieciaki

rocznica premiery Jamesa Bonda

Pamiętam jak rok temu w Trójce powiedzieli, że 5-go października wyszedł pierwszy singiel Beatlesów oraz że miała miejsce premiera pierwszego Jamesa Bonda. Ja jeszcze dodam, że 4 lata temu tego dnia świat stał się głośniejszym i weselszym miejscem, gdyż pojawiła się na nim Zofia. Pomyślałam sobie wtedy, że na szczęście porodu nie odbierał Doctor No, a Zośka nie musiała śpiewać „Love me do”, żeby starzy oszaleli.
Te cztery lata to nie była sama sielanka, o nie. Były nieprzespane noce, frustracje, lęki, dylematy, niedoczas i nerwy, wszystko było. Ale dziś rano Zośka tarzała się w balonach, którymi wczoraj w nocy usłaliśmy mieszkanie, rąbała crepes z czekoladowym kremem i posypkami (bez zasmażki!). Bo radość to wielka, że ją mamy i to zasługuje na balony, tęczowe torty, girlandy, posypki i fajerwerki. 

Wracam do pracy, idę piec, ubijać kremy, dekorować stroić i świętować. Popatrzcie na młodej ewolucję z zapuchniętego tatarskiego gluta w to piękne, śmieszne czteroletnie dziewczę, którym jest dziś. 

Załączam też mały teaser dekoracji  i wypieków, pełna relacja po weekendzie. Miłego!

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

5 Komentarze

 • Odpowiedz art attack {be inspired} 5 października 2013 at 12:48

  Pięknie i wspaniale! Śliczna impreza się szykuje :))
  Wyściskaj Zofię ode mnie – sto lat :)

 • Odpowiedz angela 5 października 2013 at 19:01

  Wow! Imponujące przygotowania do świętowania :)

 • Odpowiedz Anonymous 3 października 2014 at 18:33

  Chciałam zapytać, w jakim programie projektowałaś zaproszenia?

 • Odpowiedz JOLA 8 kwietnia 2016 at 19:10

  Piękna Zofia, piękne fotki i zapewne udana impreza była i jest co roku….. a 5 października jest również dla mnie dniem wyjątkowym….. bo również dokładnie tego dnia na świecie pojawiła się moja córeczka…. również Zofija :)…..

 • Odpowiedz aga i druzyn 6 grudnia 2016 at 19:44

  …zapuchnietego tatarskiego gluta. .. to wiesz! Tylko Ty moglas wymyślić coś takiego 😁😁. Ale jak spojrzalam na pierwsze zdjęcia Zosi to wypisz wymaluj …”tatarski glut”. Śliczna dziewczyna wyrosła, a Hania następna slicznotka. Pozdrowienia

 • Zostaw coś po sobie